Rozstrzygnięcie konkursu "Empatia w oczach dziecka"

Zdjęcie pracy konkursowej - albumEmpatia w oczach dziecka. …….. Jedno zdanie, kilka wyrazów i cały świat w nich.

Ogłaszając konkurs, Radzie Rodziców przyświecały dwa cele. Rozbudzenie wyobraźni oraz pobudzenie wrażliwości uczniów na drugiego człowieka i otaczający świat.

Przynajmniej w pierwszym celu nie zawiedliśmy się  Uśmiech, w drugim na pewno też.

Prace zgłoszone na konkurs są wspaniałe. Technika jaką posłużyli się uczniowie jest różnorodna, od rysunku, wykorzystanie przedmiotów codziennego użytku, po technikę audio-wideo.

Wszystkie prace wymagały dużo pracy, zaangażowania oraz własnej twórczości. Tym bardziej wyłonienie zwycięzców było trudne. Po ciężkich obradach uznaliśmy, że w naszych konkursach nie ma wygranych i przegranych, dlatego też oprócz pierwszych miejsc przyznaliśmy pozostałym wszystkim pracom wyróżnienia.

Wszystkim laureatom oraz uczestnikom serdecznie gratujemy i życzymy spełnienia wszystkich ukrytych w pracach zamierzeń i kierunków działania.

W imieniu Rady Rodziców – Rafał Gołębiewski

Praca Wiktora Kępińskiego z klasy VIIc zostanie opublikowane w późniejszym terminie

Zdjęcie pracy konkursowej - album

Zdjęcie pracy konkursowej - wiersz