Warsztaty artystyczne.

1 marca 2023r. klasa IIIc jako pierwsza z naszej placówki rozpoczęła warsztaty artystyczne z elementami profilaktyki przeznaczone dla szkół podstawowych z terenu Miasta i Gminy Skępe. Są one organizowane przez Miejsko – Gminny Ośrodek  Kultury przy współpracy z MGKRPA w Skępem. Nic tak nie cieszy jak własnoręcznie wykonane prace. Uczniowie mogli się o tym przekonać wykonując projekt plastyczno – techniczny pod opieką pani Magdaleny Sosińskiej i Małgorzaty Matuszczak. Tematyka prac przybliżyła nam czas Świąt Wielkanocnych, ponieważ uczniowie realizowali pomysł w postaci wykonania wielkanocnej kurki z naturalnych nasion takich jak dynia, słonecznik, kukurydza, siemię lniane, ryż czy łupinki od pistacji. Efekt końcowy pokazał, iż uczniowie nie tylko wspaniale się bawili, ale również stworzyli „małe dzieł sztuki”.  Bardzo dziękujemy i z niecierpliwością czekamy na kolejne zajęcia.

Autor: S. Bartoszewicz