Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej Piłki Siatkowej w Skępem

25 i 26 stycznia 2023 roku w Skępem odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej (2008/2009 r.) Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców.

Drużyna dziewcząt ze Szkoły Podstawowej im. Gustawa Zielińskiego      w Skępem w składzie: Kąkolewska Magdalena 8a, Kowalska Amelia 8a, Wiśniewska Olga 8a, Gołębiewska Inez 8a, Bodenszac Maja 8b, Drygulska Amelia 8b, Dudzińska Agata 8b, Kopaczewska Lena 8b, Markowska Roksana 8b, Matyjasik Weronika 8b, Jankowska Marta 8b, Bieńkowska Kinga 8c, Kowalska Agata 8c, Stankiewicz Aleksandra 8c, Gładkowska Hanna 8c, Bednarska Olga 8c, zajęła IV miejsce, natomiast chłopcy w składzie: Wyszyński Aleksander 7a, Karpiński Jan 8a, Grączewski Kacper 8a, Obst Szymon 8a, Kłutkowski Jakub 8a, Jankowski Tomasz 8b, Grąbczewski Franciszek 8c, Krzyszczak Jakub 8c, Krzyszczak Wojciech 8c, Sęk Paweł 8c, Wiśniewski Maciej 8c, Witkowski Igor 8c zajęli II miejsce.

Autor: W. Bońkowski