Koncert Kolęd i Pastorałek

5 stycznia 2024r. odbyły się w szkole dwa noworoczne koncerty świąteczne przygotowane przez dzieci klas I-VIII pod czujnym okiem nauczyciela muzyki - Pawła Sosińskiego. Chór i wokaliści zaprezentowali swój program uczniom klas I-III, następnie klasom starszym - IV-VIII.

Artyści wykonali zarówno tradycyjne kolędy i pastorałki, jak i piosenki świąteczne i autorski repertuar. Duże wrażenie na publiczności wywarł występ najmłodszych uczniów naszej szkoły z klas I-III.

Ogromne gratulacje należą się wszystkim chórzystom oraz solistom, którzy z pełnym zaangażowaniem przygotowywali się do koncertów.

To była prawdziwa muzyczna uczta dla słuchaczy, a rodzinna, świąteczna atmosfera na dobre zagościła w naszych sercach.

Autor: P. Sosiński