Podsumowanie kiermaszu Rady Rodziców

Pisanki Wielkanocne

Szanowni Państwo,

Drodzy mieszkańcy, rodzice, wychowawcy, a przede wszystkim drodzy uczniowie.

Kiermasze przedświąteczne zagościły do naszej gminy kilka lat temu. Otaczającą nas rzeczywistość uniemożliwiła nam już po raz kolejny zorganizowanie stoiska Rady Rodziców w sposób tradycyjny. Tym razem postanowiliśmy na przekór pandemii przygotować dla nas wszystkich kiermasz internetowy. Dzięki ścisłej współpracy z Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury w Skępem został zorganizowany konkurs pn. Wyjątkowa ozdoba Wielkanocna 2021. Łącznie zostało zgłoszonym 136 prac. Wszystkie prace są przepiękne oraz wyjątkowe i z tego powodu znalazły swoje miejsce na naszym internetowym stoisku. Każdy mieszkaniec mógł kupić wyjątkową i niepowtarzalną rzecz, która następnie zapewne wzbogaci wystrój naszych domów. Jak co roku dochód ze sprzedaży został wpłacony na konto Rady Rodziców, a następnie zostanie przeznaczony na rzecz dzieci w ramach podejmowanych działań przez Radę Rodziców. W tym roku zebraliśmy kwotę 1.080,00 złotych!!!.

Bardzo serdecznie dziękuję, wszystkim razem i każdemu z osobna, którzy włączyli się w organizację stoiska oraz za pomoc przy prowadzeniu sprzedaży. Dziękuję pracownikom MGOK-u, Pani Dyrektor Magdalenie Elwertowskiej, Pani Magdzie Sosińskiej, Pani Małgorzacie Matuszczak oraz Pani Annie Górskiej i Pani Paulinie Trymerskiej. Podziękowania składam także Pani Annie Olszewskiej za namalowanie obrazu w motywie wielkanocnym.

Największe podziękowania jednak ślę dla wszystkich dzieci, które włożyły moc pracy w te przepiękne ozdoby, ponieważ to bez Was i waszego nieocenionego zaangażowania kiermasz nie mógłby się odbyć.

Ze swojej strony mogę obiecać, że jeżeli będzie taka potrzeba i będzie taka możliwość to Rada Rodziców zorganizuje kolejny Kiermasz Internetowy ale tym razem Bożonarodzeniowy.

Raz jeszcze bardzo dziękuję i życzę przede wszystkim zdrowych, ale i to co najważniejsze, radosnych przepełnionych nieustającą nadzieją świąt Wielkiej Nocy.

W imieniu Rady Rodziców Rafał Gołębiewski