Tydzień życzliwości w bibliotece szkolnej

W związku z tygodniem życzliwości w naszej szkole, również biblioteka szkolna postanowiła przyłączyć się do tej akcji. Została przygotowana okolicznościowa gazetka, na której odwiedzający bibliotekę mogli poczytać sentencje i złote myśli związane z uśmiechem, dobrocią, życzliwością i wzajemnym szacunkiem. 21 listopada - w Dniu Życzliwości - w bibliotece „wyrosło” Drzewko Życzliwości i Pozdrowień.  Na listkach wykonanych z papieru uczniowie zapisywali kilka miłych słów, a następnie listki te były przyczepione do wyżej wymienionego drzewka. W końcowym efekcie powstało okazałe drzewo z ciepłymi, poprawiającymi humor,  miłymi słowami dla każdego. Mamy nadzieję, że te słowa zostaną z nami na co dzień, nie tylko od święta.  Nie zabrakło również rozmów na temat życzliwości i uśmiechu oraz pozytywnej energii. Na wszystkich odwiedzających w tym tygodniu bibliotekę szkolną czekały cukierki.

Autor: A. Romankiewicz