Powiatowe Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Drużynowym Pływaniu w Lipnie.

W czwartek 30 listopada 2023 r. w Lipnie odbył się Finał Powiatowych Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Pływaniu Drużynowym.

Dziewczęta ze Szkoły Podstawowej im. Gustawa Zielińskiego w Skępem    w składzie (Pietrkiewicz Nikola, Wojtas Anna, Essa Lidia, Polakowska Lena, Odziemczyk Laura, Sobczak Maja) zajęły drużynowo III miejsce w sztafecie, natomiast indywidualnie: Pietrkiewicz Nikola 4a stylem klasycznym VI miejsce, Wojtas Anna 4a stylem grzbietowym VII miejsce, Essa Lidia 4b stylem dowolnym V miejsce, Polakowska Lena 4b stylem grzbietowym VIII miejsce, Odziemczyk Laura 4c stylem grzbietowym V miejsce, Sobczak Maja 4b stylem klasycznym IV miejsce, Pasikowska Maria z klasy 7b stylem klasycznym I miejsce, Moderski Antoni 4b stylem dowolnym VIII miejsce, Dąbkowski Tymon z klasy 4c stylem grzbietowym III miejsce, Skowroński Jakub 6a stylem dowolnym II miejsce, Marcinkowski Michał 6c stylem klasycznym II miejsce i Stankiewicz Jakub 8a stylem klasycznym II miejsce. Gratulacje dla uczniów i rodziców.

Autor: W. Bońkowski