Nagrody rzeczowe za postawę ucznia „Kryształ” przyznawane przez Radę Rodziców

W czerwcu 2020 r. Rada Rodziców uchwaliła Regulamin przyznawania nagród rzeczowych za postawę ucznia „Kryształ”. Był to efekt rozmów z początku roku szkolnego, kiedy to podczas zebrania RR uchwalono preliminarz Rady Rodziców, a w nim zaplanowano sfinansowanie nagród dla wybranych uczniów za ich postawę. Regulamin umieszczony jest na stronie internetowej szkoły w zakładce „Rada Rodziców-dokumenty”. Zgodnie z nim wychowawcy klas typują dowolną ilość uczniów ze swoich klas w różnych kategoriach, np. Uczeń Dobre Serce, Uczeń Pozytywna Energia, Uczeń Przemiana, Uczeń Mistrz Kultury Osobistej itd. Następnie członkowie Rady Rodziców w formie głosowania wybierają zwycięzców w 3 kategoriach wiekowych: kl. 0-3, 4-6 i 7-8.

16. 06. 2020 r. odbyło się zdalne zebranie RR poświęcone przeprowadzeniu głosowania w w/w sprawie. Zgodnie z oddanymi głosami:

- w kategorii klas 0-3 zwyciężył: Bartosz Lisiecki, kl. 1a (Uczeń Dobre Serce),

- w kategorii klas 4-6: Sebastian Skibiński, kl. 5a (Uczeń Przemiana),

- w kategorii klas 7-8: Wiktoria Dzwonkowska, kl. 8b (Uczennica Pozytywna Energia).

Podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego 2019/2020 zwycięzcy otrzymali dyplom, statuetkę oraz nagrodę z rąk Przewodniczącej RR. Jeszcze raz gratuluję zwycięzcom i przypominam, że ta nagroda zobowiązuje! Uśmiech

Autor: Joanna Dąbkowska