Dzień Dziecka

1 czerwca 2021 r. dla uczniów klas I – III przygotowano wiele ciekawych propozycji. Wszystkie dzieci uczestniczyły w zajęciach przyrodniczych prowadzonych przez leśników z Nadleśnictwa Skrwilno. Poza tym uczniowie kl. I brali udział w warsztatach stolarskich, ucz. kl. II w warsztatach ceramicznych, a trzecioklasiści w warsztatach pszczelarskich. Wszystkie zajęcie okazały się dla dzieci bardzo atrakcyjne, uczniowie mogli wykazać się twórczym działaniem lepiąc w glinie różne przedmioty, robiąc świeczki, a z drewna powstały samochody, młotki oraz sowy. Oczywiście były również życzenia i prezenty od Rady Rodziców.  2 czerwca dzieci uczestniczyły w zabawnym teatrzyku o tematyce ekologicznej „Ekogalaktyka”, który był dopełnieniem obchodów Dnia Dziecka w naszej szkole.

Autor: Mirosława Krasińska