WYNIKI ZBIÓRKI CHARYTATYWNEJ „GÓRA GROSZA 2021” W SZKOLE PODSTAWOWEJ W SKĘPEM

To niezwykła Góra w niezwykłych czasach. Ten rok był dużym wyzwaniem dla wszystkich. W związku ze zdalną nauką przedłużyliśmy zbiórkę do 31 maja.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tej charytatywnej akcji organizowanej przez Towarzystwo Nasz Dom. Pieniądze są przeznaczone na wsparcie dla dzieci i ich rodzin, które znajdują się w trudnej sytuacji życiowej. Góra Grosza przełoży się na pomoc rzeczową, usługową i specjalistyczną dla dzieci i młodzieży.

W 2016 r. zebraliśmy 282 zł 66 gr, w 2017 r. 494zł 60 gr, w 2018 r. 930 zł, w 2019 r. - 1067,03 zł, w 2020 r. 859zł 61 gr.

Każdy kto wrzucił grosiaka w tegorocznej akcji przyczynił się do usypania w naszej szkole góry grosza w kwocie - 873zł i 16 gr . GRATULACJE!!!

Monety ważyły 63 kg.

Klasy, które zbierały pieniądze otrzymają dyplomy.

Jeszcze raz serdeczne podziękowania i już zapraszamy do zbiórki za rok.

Opiekunowie SKW - Alina Sobocińska, Daria Pesta, Karolina Muszyńska

Autor: Alina Sobocińska