Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021 - klasy VII-VIII

"Ostatni raz z moją klasą

Już pożegnać czas moich przyjaciół ..."

Nieuchronnie nadszedł moment rozstania dla uczniów klas VIII. Były łzy, zaduma, ale i radość mieszająca się z młodzieńczą ciekawością tego, co przyniesie najbliższa przyszłość. Naszym Absolwentom życzymy pomyślnej rekrutacji do szkół ponadpodstawowych, wspaniałych wakacji i powodzenia w nowym roku szkolnym.

Podczas uroczystości pożegnaliśmy również Panią Marię Głowacką, która po 38 latach pracy zdecydowała się przejść na emeryturę. Za wieloletnią pracę w szkole oraz za kultywowanie i pielęgnowanie tradycji regionalnych i patriotycznych w środowisku lokalnym wdzięczność wyraził Burmistrz MiG Skępe p. Piotr Wojciechowski. Podziękowania złożyli również: Kierownik referatu oświaty, zdrowia i sportu p. Magdalena Elwertowska, Przewodniczący Rady Rodziców p. Rafał Gołębiewski, Dyrekcja szkoły oraz uczniowie.

Autor: Anna Brzezińska