Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

Za nami dwa miesiące wakacji. 1 września 2021 roku o godzinie 9.00 zgromadziliśmy się na sali gimnastycznej, by powitać nowy rok szkolny. Wszyscy byli odświętnie ubrani i uśmiechnięci. Pani dyrektor serdecznie powitała wszystkich uczniów oraz ich rodziców. Szczególnie ciepło zwróciła się do tegorocznych pierwszoklasistów, którzy rozpoczynają naukę w naszej szkole. Wszystkim życzyła samych sukcesów w nauce. Na zakończenie przedstawiła nauczycieli, którzy od tego roku rozpoczęli pracę w naszej szkole. Po uroczystości ogólnej uczniowie rozeszli się do klas na pierwsze powakacyjne spotkania z wychowawcami.

Życzymy wszystkim, aby nowy rok szkolny był udany i przyniósł wiele sukcesów i niezapomnianych wrażeń.

Autor: admin