Żyj zdrowo

28 września klasa I c obchodziła DZIEŃ JABŁKA. Celem święta była popularyzacja zalet tego owocu. Było poszukiwanie jabłka. Omawiano spożywcze zalety owocu. Dzieci na podstawie doznań zmysłowych opisywały jabłka. Wymieniały dania z wykorzystaniem tego owocu. Odbyła się degustacja surowych owoców oraz smoothie. Na zakończenie zajęć wykonały pracę plastyczną. Regularne spożywanie jabłek, może zmniejszać ryzyko powstawania wielu groźnych chorób. Jabłko to super owoc.

wychowawczyni klasy I c Alina Sobocińska

Autor: A. Sobocińska