Sprawozdanie finansowe

Sprawozdanie finansowe, w tle kalkulator i klawiatura

Droga społeczności szkolna,

Rada Rodziców przedstawia sprawozdanie finansowe ze swojej działalności za I półrocze roku szkolnego 2021/2022. Ogólny bilans finansowy jest bardzo optymistyczny, za co serdecznie dziękujemy, ponieważ w głównej mierze stan naszych wspólnych finansów zależy od nas wszystkich.

Obowiązujące obostrzenia po raz kolejny blokują naszą działalność, ponieważ nie mogliśmy zrealizować niektórych naszych celów, ale My się nie poddajemy.

Mamy nadzieję, że drugie półrocze będzie obfitowało w jeszcze większą naszą działalność do czego już się przygotowujemy i jednocześnie zachęcamy do wzajemnej inspiracji. Zwracamy się także do uczniów. Może to właśnie Wy określicie pomysł, który rada będzie mogła współtworzyć. Jesteśmy otwarci na każdą propozycję. Wszystkie pomysły są dobre!!!

Rodziców zachęcamy do zapoznania się ze sprawozdaniami finansowymi Komisji Rewizyjnej i Przewodniczącego Rady, a także z innymi dokumentami dotyczącymi naszej działalności dostępnymi na stronie szkoły.

Sprawozdanie Komisji Rewizyjnej

Sprawozdanie Przewodniczącego Rady