Wyniki Konkursu "Zwierzęta z odpadów"

Wyniki konkursu ....

W marcu br. Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły Podstawowej w Skępem „GUCIO”  ogłosiło konkurs dla ucz. kl. I – VIII „Zwierzęta z odpadów”. Celem konkursu było promowanie postaw proekologicznych. W konkursie wzięło udział 41 uczniów, którzy z odpadów wykonali przepiękne prace – zwierzęta. Jury jednogłośnie zdecydowało, że wszystkie prace uczniów należy wyróżnić. W związku z tym każdy uczestnik otrzymał dyplom i nagrodę rzeczową. Fundatorem nagród było Nadleśnictwo Skrwilno, któremu bardzo dziękujemy za wspieranie działań ekologicznych Stowarzyszenia. Uczestnikom konkursu gratulujemy kreatywności i oryginalnych pomysłów. Wszystkie prace można było podziwiać na wystawie pokonkursowej w holu szkoły.