Sukcesy uczennicy kl. II b

Kujawsko-Pomorska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy po raz kolejny przeprowadziła etap regionalny Ogólnopolskiego Konkursu „Jakie znasz zawody?”.

Konkurs adresowany był do trzech grup uczestników z województwa kujawsko-pomorskiego w kategorii:

- Konkurs plastyczny dla dzieci w wieku przedszkolnym (4-7 lat)

- Konkurs fotograficzny dla uczniów szkół podstawowych (klas I-IV)

- Konkurs filmowy dla uczniów szkół podstawowych (klas V-VIII)

Zadaniem dla najmłodszych reprezentantów było stworzenie prac plastycznych i fotograficznych przedstawiających ludzi wykonujących różne zawody rzemieślnicze.

Uczennica kl. II b Antonina Kowalska zajęła I miejsce w konkursie fotograficznym w etapie regionalnym Ogólnopolskiego Konkursu „Jakie znasz zawody?”. Wykonała zdjęcie przedstawiające zawód Koszykarz-Plecionkarz.  Tym samym jako Laureatka Konkursu etapu regionalnego została zgłoszona do etapu Ogólnopolskiego Konkursu „Jakie znasz zawody?”- organizatorem, którego jest Związek Rzemiosła Polskiego, a realizatorem Wielkopolska Izba Rzemiosła w Poznaniu oraz Fundacja Społeczeństwa i Gospodarki.

W dniu 31 maja odbyło się rozstrzygnięcie tego konkursu. Miło nam poinformować, że Antonina Kowalska zajęła I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „Jakie znasz zawody?”. Został rozstrzygnięty również szkolny konkurs fotograficzny „Przyroda w obiektywie”, w którym uczennica także zajęła I miejsce.

Gratulujemy!

p. A. Błaszczyk i p. A. Macias