Rozliczenie finansowe Rady Rodziców

Szanowni Państwo,

Rada Rodziców przedstawia podsumowujące sprawozdanie finansowe ze swojej działalności za roku szkolny 2021/2022.

Drugi semestr szkolny pozwolił nam aktywniej działać, co przełożyło się na realizacje lub współrealizację wielu przedsięwzięć.

Jest nam bardzo miło poinformować, że w ciągu całego roku szkolnego suma wydatków przekroczyła 21.000,00 zł. Zachęcamy do zapoznania się ze sprawozdaniami zarówno komisji rewizyjnej, jak i przewodniczącego RR, w krótych szczegółowo są przedstawione wszystkie dochody oraz wydatki w tym roku szkolnym.

Przy tej okazji dziękuję wszystkim za bardzo dobrą współpracę w mijającym roku szkolnym, i jednocześnie wyrażam nadzieję, że nowy rok szkolny przyniesie wiele wspólnie podejmowanych inicjatyw dla naszych dzieci, uczniów naszej szkoły.

w imieniu prezydium Rady Rodziców

Rafał Gołębiewski