Mikrodotacja dla Stowarzyszenia

Otrzymaliśmy mikrodotację z .....

W lutym 2023 roku Stowarzyszenie złożyło wniosek o przyznanie mikrodotacji  - Inicjuj z FIO 3.0. W kwietniu  2023 roku ogłoszono wyniki konkursu - nasz wniosek został rozpatrzony pozytywnie, przyznano nam mikrodotację w kwocie 10 000,00 zł. Pieniądze zostana przeznaczone na zakup sprzętu fotograficznego dla Stowarzyszenia oraz realizację zaplanowanych we wniosku działań. Działania te będą dotyczyć sfery priorytetowej - wspieranie rodzin w zakresie edukacji prozdrowotnej. Zostana przeprowadzone  warsztaty kulinarne dla dzieci i ich rodziców: " Zdrowe słodycze", "Wspólne gotowanie", "Lody moleCOOlarne", "Laboratorium dymiącego dymu". Na podsumowanie projektu zorganizujemy akcje prozdrowotną "Wyginaj śmiało ciało". Wszystkie działania będą sfinasowane ze środków Narodowego Instytutu Wolności - Centrum Rozwoju Spoleczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIOna lata 2021 - 2030.