Wyniki konkursu Easter Bunny

Gminny konkurs Easter Bunny został rozstrzygnięty. Prace uczniów oceniane były w czterech kategoriach: samodzielność, estetyka, oryginalność i pomysłowość oraz poprawność językowa tekstów.  Spośród 31 prac niezależne jury wybrało  najlepsze prace w trzech kategoriach wiekowych:

I miejsce - Krystian Okonkowski

II miejsce - Artur Mądrzycki

III miejsce - Lena Tkaczyk

Wyróżnienie - Wiktoria Kosztkowska

I miejsce - Oskar Mądrzycki

II miejsce - Liliana Godlewska i Roksana Witkowska

III miejsce - Michalina Kowalska

Wyróżnienie - Zuzanna Melibruda i Brajan Olszewski

I miejsce - Laura Odziemczyk

II miejsce - Julia Sobecka

III miejsce - Oliwia Szychowska

Wyróżnienie - Antonina Kowalska, Antoni Moderski i Jakub Krzyżanowski

Gratulujemy zwycięzcom oraz dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i zaangażowanie.

Nagrody dla wszystkich uczniów  biorących udział w konkursie ze S.P. im. G. Zielińskiego w Skępem zostaną przekazane uczniom podczas uroczystego apelu podsumowującego rok szkolny 2022/2023.

Nagrody dla wszystkich uczniów biorących udział w konkursie ze szkół z Wólki i Czermna zostaną przekazane do szkół i rozdane uczniom w dogodnym dla dyrekcji terminie.

Autor: J. Sadowska