Szkolny Konkurs Plastyczny „Wiosna barwami malowana”

Na przełomie kwietnia i maja w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny „Wiosna barwami malowana”. Była to już XVIII edycja corocznego konkursu, którego celem jest uwrażliwienie na piękno przyrody, dostrzeganie cech charakterystycznych dla danej pory roku, a także rozwijanie uzdolnień plastycznych wśród dzieci i promowanie ich talentów. Organizatorami konkursu są panie Marlena Rutkowska, Elżbieta Staszkiewicz, Anna Leśniewska i Alina Staszkiewicz. W konkursie wzięło udział 48 chętnych uczniów z klas 0-III oraz z klas łączonych. Komisja konkursowa wyróżniła 31 pięknych prac, które zostały wywieszone na gazetce przy wejściu do szkoły. Dziękujemy wszystkim za udział w naszym konkursie i GRATULUJEMY WYRÓŻNIONYM – nagrody i dyplomy zostaną wręczone na specjalnym apelu!

Autor: A. Staszkiewicz