Olga Wiśniewska Miss Nastolatek woj. kujawsko-pomorskiego 2023!!!

Odważne pomysły kluczem do spełniania marzeń.

Prawdopodobnie od tej pory to zdanie stanowić będzie dewizę uczennicy klasy VIIIa Olgi Wiśniewskiej. Sympatyczna czternastolatka przeczytała ogłoszenie, pomyślała, wystartowała w wyborach Miss Nastolatek woj. kujawsko-pomorskiego 2023 i ....... WYGRAŁA!!! Od 11 czerwca 2023 Olga nosi koronę najpiękniejszej nastolatki naszego województwa, a ponadto przyznano jej tytuły Miss Nastolatek Justbuyit oraz Miss Nastolatek Foto.

Po powrocie do szkoły Olga została gorąco powitana przez swoich kolegów i koleżanki z klasy, a wychowawczyni p. Ewa Żebrowska, niemal pękała z dumy. Nie ma się co dziwić: Nauczyciel na Medal 2023 i Miss Nastolatek 2023 w jednym czasie i w tej samej klasiewink. Taka sytuacja nie zdarza się co dzieńlaughing.

Gratulujemy obu Paniom!

Autor: Anna Brzezińska