Szkolny Dzień Języków

W środę, 25 października, z inicjatywy nauczycieli języków obcych, odbył się w naszej szkole Dzień Języków. Klasy, dużo wcześniej, losowały państwa, które miały zaprezentować podczas imprezy. Występy oceniało czteroosobowe Jury w trzech kategoriach: plakat, prezentacja symbolu kraju oraz występ artystyczny. Uczniowie podzieleni zostali na dwie grupy wiekowe: klasy IV-V oraz klasy VI-VIII.

Wszyscy, na czele z wychowawcami, podeszli do zadania bardzo serio. Prezentacje krajów obfitowały w kreatywne pomysły, humor i pozytywną energię.

Zwycięzcy obu grup ponownie zaprezentowali się dzień później przed klasami I-III.

Dziękujemy za zaangażowanie wszystkim Uczniom, Wychowawcom, a także Rodzicom.

Gratulujemy udanej imprezy i zapraszamy do współpracy w przyszłym roku szkolnym

Autor: Anna Brzezińska