WITAMY

Godło PolskiSzkoła Podstawowa im. Gustawa Zielińskiegotarcza

w Skępem

Mistrzostwa Szkoły w Warcaby Klasyczne.

W dniu 7 marca 2019 r w naszej szkole odbyły się II Mistrzostwa Szkoły w Warcaby Klasyczne o Puchar Dyrektora i Nauczycieli Wychowania Fizycznego.
Uczniowie startowali w dwóch kategoriach: klasy 4 - 6 i klasy 7,8 i 3 gimnazjum. W grupie młodszej wzięło udział 31 uczniów a w grupie starszej 20 uczniów.
W grupie młodszej zwyciężyła Karolina Ostrowska z klasy 6b, drugie miejsce zajął Wyczałkowski Marcel z klasy 4b a miejsce trzecie zajął Balcerzak Jakub z klasy 4b.
W grupie starszej bezkonkurencyjny okazał się Tężycki Mateusz z klasy 8c, drugie miejsce zajęła Ostrowska Weronika z klasy 3a gimnazjum a trzecie miejsce zajął Raczkiewicz Kamil z klasy 3c.
Na zakończenie turnieju uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy, medale oraz dodatkowo za pierwsze miejsca statuetki. Organizatorzy dziękują pani Dyrektor za ufundowanie nagród.