BEZPIECZEŃSTWO JEST NAJWAŻNIEJSZE

W związku ze zbliżającymi się feriami zimowymi w dniu 20 stycznia w Szkole Podstawowej w Skępem odbyły się pokazy służb:  WOPR-u lipnowskiego , Policji oraz Powiatowej Staży Pożarnej w Lipnie dotyczące przypomnienia uczniom zasad bezpieczeństwa podczas zabaw na lodzie i śniegu , poruszania się po drogach, bezpiecznego korzystania z urządzeń elektrycznych oraz zachowania ostrożności w kontaktach  z obcymi osobami oraz zwierzętami.  Pokazy odbyły się w dwóch grupach wiekowych: kl. 0-III oraz IV-VIII. Uczniowie z dużym zainteresowaniem słuchali i bardzo aktywnie uczestniczyli w pokazie. Największy zachwyt wzbudziły psy ratownicy.  Dyrekcja oraz cała społeczność szkolna składają serdeczne podziękowania za wspaniałą lekcję o bezpieczeństwie funkcjonariuszom Policji , Państwowej Staży Pożarnej w Lipnie oraz ratownikom WOPR.

Dyrektor szkoły: Ewa Jastrzębska

Autor: Ewa Jastrzębska