DZIEŃ BABCI I DZIADKA W KLASIE IIa

14 lutego 2020 r. w restauracji „Jawor” odbyła się uroczystość klasy IIa z okazji Dnia Babci i Dziadka. Licznie przybyli goście: babcie, dziadkowie, rodzice obejrzeli występy, z zaangażowaniem przygotowane przez swoje pociechy. Dzieci pięknie zaprezentowały przedstawienie „Czerwony Kapturek” oraz wierszyki, piosenki dla Babć i Dziadków. Nie zabrakło serdecznych życzeń od każdego dziecka oraz odśpiewania „Sto lat”. Wnuczęta wręczyły Babciom i Dziadkom samodzielnie wykonane upominki oraz zaprosiły do wspólnych tańców. Dwie dziewczynki zagrały dla gości krótkie utwory na gitarze. Rodzice chętnie włączyli się w przygotowania do uroczystości oraz zadbali o pyszny poczęstunek. Uroczystość przebiegała w miłej atmosferze i dostarczyła wszystkim niezapomnianych wrażeń.

Wychowawczyni klasy IIa –Marlena Rutkowska

Autor: Beata Rutkowska